Podle hráčských recenzí Mostbetu se jedná o nejspolehlivější a nejbezpečnější místo pro sportovní sázení a online kasinové hry v České republice. Vyzkoušejte to hned teď a užijte si naše vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. K dispozici je také praktická mobilní aplikace, kterou můžete hrát kdekoli a kdekoli.

         5.    VÝHRADY  VLASTNICTVÍ5.1  Do úplného zaplacení kupní ceny  si f. TRAZ  vyhrazuje vlastnické právo k předmětu plnění - zbožíKupující  nabude vlastnického práva  k němu teprve úplným zaplacením kupní ceny.

5.2  Pro případ, že se kupující  dostane do likvidace nebo je-li na jeho majetek prohlášen konkurs ještě před úplným zaplacením kupní ceny,  má f. TRAZ  právo odstoupit od smlouvy  a bez soudního projednání činit veškeré úkony k zajištění zboží,  jež je stále v jejím vlastnictví. Kupující  je povinen strpět odvoz nezaplaceného zboží  pracovníky f. TRAZ,  nebo jinou jí pověřenou firmou. Náklady f. TRAZ  takto vzniklé se kupující  zavazuje zcela uhradit spolu s případnou náhradou za jím způsobené poškození zboží  po dobu jeho držení.

5.3  Před nabytím vlastnictví nesmí kupující dodané zboží  zastavit ani převést na třetí osobu. O neoprávněné dispozici se zbožím  ze strany třetí osoby kupující  neprodleně informuje f. TRAZ  doporučeným dopisem.

 

<< Dodání                                                                                                            Odpovědnost za vady >>

 

Kontakty

Jaroslav Trávníček - TRAZ

Zádveřice 229
763 12  Zádveřice - Raková

Česká republika - CZE


Tel:   +420 603 851 509

Mail:  j.t.traz@email.cz

  

Návštěvnost

TOPlist